Voordelig naar Andalusië

19 Mei 2021 - Out Vakantiehuizen

€ 390.00

Niet ver van zee (Costa del Sol) en toch prachtig rustig gelegen aan de voet van de bergen dit zeer riante vakantiehuis (100m², geheel BGG, CV) met een fantastisch uitzicht op de bergen en het dal.
Wonen: Een gezellige ruime woonkamer met zit- eethoek, TV en terrasdeuren. Kinderstoel.
Koken: Een fijne open keuken.
Slapen: Twee 2-pers. slaapkamers (1x2, 2x1). Kinderbed. Dekbedden.
Sanitair: Badkamer met douche, wastafel, toilet en bidet. Babybad. Wasmachine en droger.
Buiten: Een grote, omheinde privétuin met een gezellig overdekt terras met zithoek voor heerlijke lange zomeravonden. Verder ligstoelen, een barbecue en uiteraard het prachtige uitzicht!
Omgeving: Op 2 minuten wandelen vindt u een zwembad. Het schitterende witte dorp Cómpeta ligt op ong. 2 km. en biedt alles voor uw dagelijkse boodschappen. Het maakt deel uit van de 'zon en wijn-route' en er wordt dan ook goede wijn geproduceerd. Tevens is het dorp het startpunt voor vele wandel- en fietstochten door het mooie achterland. Het landschap varieert hier van woestijnachtige bergen tot groene dalen langs de rivieren.
Op zo'n 15 km. ligt het strand en de boulevard van de nog niet door het massatoerisme ontdekte badplaats Algarrobo Costa. Hier kunt u rustig genieten van het mooie strand, de verse vis en de diverse watersporten. Meer toerisme vindt u in de oude vissershaven Torre del Mar welke maar 5 km. verderop ligt. Deze badplaats beschikt over een 4 km. lang goudgeel strand en waterpark Aqua Velis. De levendige havenstad en provinciehoofdstad Málaga ligt op ong. 50 km. afstand en biedt veel historie en cultuur. Bezienswaardige dorpjes zijn Nerja met de indrukwekkende grotten Cuevas de Nerja en het Balcon de Europa en het middeleeuwse witte dorpje Frigliana, meerdere malen uitgeroepen tot mooiste dorpje van Spanje, waar transport nog met ezels gebeurt.
Een late of juist heel vroege aankomst en geen tijd om boodschappen te doen? De eigenaresse verzorgt graag een welkomstpakket (AV) voor u bestaande uit o.a. koffie/thee, brood, beleg, water, frisdrank, wijn en een snack. Het basispakket kost Euro 15,- en het luxe pakket Euro 20,-.

 

Aanwezig in verblijf
Wasmachine
Televisie
Zwembad
Huisdieren toegestaan

Ligging
Aan zee

Type
Cottage

Soort
Te huur

Regio
Costa del Sol

Aantal personen
Maximaal: 4